Mis on Coffee people?

Mis on Coffee people?

Kas usud, et maailma parimat kohvi tehakse Eestis?

Aga nii see tõesti on –  Tallinna külje all asub Coffee People röstikoda, mis pühendunud planeedi kõige kvaliteetsema kohvioa leidmisele ning selle veelgi paremaks röstimisele. Varustame kodusid-kontoreid kohviseadmete ja espressomasinatega, koolitame baristasid ning                                                  propageerime kvaliteetse erikohvi joomise kultuuri.

Coffee People'i tegevust juhib filosoofia, kus esikohal inimesed.

Meie jaoks on kohvi kasvatavad farmerid, röstijad ja nautijad kõik ühe suure hõimu liikmed. Peame eriti oluliseks isiklikku suhet ja eetilist tegevust, kus kohvitassi hinnast vääriline osa kuulub farmerile. Sama oluline on meile ka kohviahela teine ots. On mõeldamatu, et võiksime oma kohvi joojaid alt vedada ja neile keskpärast jooki pakkuda.

Ka Coffee People lugu toetub isiksustele. Meie hõimu asutasid Annar Alas ja Heili Politanov, rahvusvaheliselt tunnustatud sertifitseeritud kohvikohtunikud, kel hea nina maailma kohviubade hulgast kõige haruldasemate pärlite leidmisele.

Meie röstimeister Johan Rohtla on valdkonnas unikaalse biokeemiku ja molekulaarbioloogia haridusega kohvifanaatik. Kogu ettevõte on täis erioskustega spetsialiste, kes sealjuures veel ka jube lahedad inimesed.