Jura XJ9

Jura XJ9

€1923.60 €2748.00
Sinu võit: 30%
IMPRESSA XJ9 Professional on mõeldud inimestele, kes leiavad, et serveeritavate jookide kvaliteet on sama tähtis kui arhitektuuriline ilu ja esteetiline disain. Selle masinaga valmivad täiuslik latte macchiato, cappuccino, kohv, espresso ja ristretto ühe nupuvajutusega. Karismat lisavad masinale selge sümmeetriline disain, rafineeritud kroomitud oamahuti ja särav hõbedane viimistlus.

Tehnoloogia
Piima ja piimavahuga kohvijoogid nagu cappuccino ja latte macchiato valmivad väga lihtsalt – ühe nupuvajutusega. Tänu reguleeritava kõrgusega tilale saab kasutada nii väikseid stiilseid kohvitasse kui ka suuri, kuni 150 mm kõrguseid tasse või klaase. Uus peene vahu tehnoloogia tagab peene ja sulgkerge konsistentsiga vahu. 3,5-tolline värviline TFT-ekraan muudab masina kasutamise lihtsaks ja loogiliseks.

Puhastamine ja hügieen
Peale kasutuslihtsuse ja hõlpsa programmeerimise on selle espressomasina eeliseks ka kerge puhastamine. Sisseehitatud loputus-, puhastus- ja katlakivieemaldusprogrammid muudavad masina hooldamise äärmiselt lihtsaks ja tagavad TÜV sertifikaati väärt puhtuse.

Lisatarvikud
Arvukad lisatarvikud, mille hulka kuuluvad tassisoojendi, piimajahuti, kohvipaksu eemaldamise komplekt, vedelikusahtli äravoolu komplekt ning stiilse välimusega hoiustamis- ja serveerimisvahendid, aitavad luua täpselt Sinu nõudmistele vastava kohvivalmistuslahenduse. Nutikas värske vee süsteem (Intelligent Fresh Water System, I.F.W.S.©) Ainulaadse nutika värske vee komplekti kasutamiseks on vajalik XJ seeria veeühendus (I.F.W.S.®). Viimase põlvkonna nutikas püsiv veeühendus tagab alati värske vee ja suurepärase kvaliteediga kohvi. Süsteem ei vaja lisaruumi, sest see paigaldatakse kohvimasina sisse. Koos veefiltreerimissüsteemiga CLARIS pakub värske vee süsteem optimaalset kaitset katlakivi moodustumise vastu ja tagab parima kvaliteediga vee.

Soovituslik maksimaalne tarbimine päevas – kuni 60 tassi
Laius: 340mm
Kõrgus: 500mm
Sügavus: 440mm
Kuumakse 170.82 €
Periood 12 kuud
Kuumakse 169.13 €
Periood 12 kuud

Vaata lisaks: