Jura X10 Platinum

Jura X10 Platinum

€3348.00
Kohvijoogid tõeliselt profilt – trendikalt, töökindlalt, mugavalt ja paindlikult

X10 on muljetavaldavalt paindlik, kasutajasõbralik ja individuaalselt kohandatav. Selle meisterliku masinaga saab valmistada 31 erinevat kohvijooki – valikus on kõikvõimalikud piima ja piimavahuga kohvijoogid ning mustad kohvid.

Professionaalne Aroma jahvati valmistab alati ette täiusliku jahvatusega kohvi ning kohv jääb 12,2%* aromaatsem. Ühe nupuvajutusega lungo funktsiooniga valmivad pikad kohvijoogid caffè Barista ja lungo Barista hõlpsasti. Mõeldud on ka teesõpradele – valida saab erineva temperatuuriga teevett. Vastupidav reguleeritava kõrgusega topelttila võimaldab valmistada mõne nupuvajutusega üks  või kaks kohvijooki korraga. 4,3-tollist suure eraldusvõimega puutetundlikku värviekraani on ülimalt hõlbus kasutada.

Lihtsas tänapäevases kasutajaliideses leiab ka esmakasutaja kiiresti õige tee. Võimalik on vastavalt vajadusele programmeerida ja nimetada erinevaid kohvijooke. Tänu suurele 1 kg oamahutile, 5-liitrisele veepaagile ja 40 tassi jagu kohvipaksu mahutavale kohvipaksumahutile kulub masina täitmisele ja tühjendamisele vähe aega.

TÜVi nõuetele vastav hügieenigarantii
Uut X10 kohvimasinat on niisama lihtne ja loogiline hooldada kui ka kasutada. JURA originaalhooldusvahendid ning integreeritud loputus- ja puhastusprogrammid tagavad TÜVi nõuetele vastava puhtuse vaid nupuvajutusega. X10 piimasüsteemi on väga kerge puhastada. Täisautomaatse protsessi käivitamiseks piisab vaid ekraani puudutamisest. See tagab, et su masin on laitmatult puhas. Tugeva topelttila saab paari liigutusega kergesti lahti võtta. Selle ees asuvatele piimaavadele pääseb kergesti ligi ja need saab vajaduse korral suurema vaevata välja vahetada.

Põhjalikult kohandatav X10 on kombineeritav teiste kohvimasinate ja nutikate tarvikutega, näiteks tassisoojendiga, piimajahutiga Cool Control, värske vee komplekti või arveldussüsteemiga, et panna kokku kasutuskohta täiuslikult sobiv kohvilahendus.

* Professionaalne Aroma jahvati võrreldes tavaliste jahvatitega

Päevane soovitatav maksimumkogus: 80 tassi
​Laius 373mm
Kõrgus 524mm
Sügavus 461mm
Kaal 14 kg 
 
Kuumakse 297.31 €
Periood 12 kuud
Kuumakse 294.30 €
Periood 12 kuud

Vaata lisaks:

Sinu võit:
30%
Jura XJ9 Lisa korvi Info
Jura Jura XJ9