Jura WE8 espressomasin

Jura WE8 espressomasin

€1690.00
Päevane soovitatav maksimumkogus: 30
Veepaagi maht: 3L
Oamahuti: 500g
Jäätmesahtel: 25 tassi


Eripärased kohvijoogid töökohas
Hea kohv aitab luua ettevõttes klientide, töötajate ja külastajate jaoks meeldiva õhkkonna, et suhtlus laabuks ja töö edeneks. Kõikjal, kus kliendid, personal ja külastajad saavad nautida ülimat kohvi, on õhkkond lõõgastav, suhtlemist soodustav ja produktiivne. Igaüks, kes hindab elus peenemaid asju, kohvijookide laia valikut ning esteetikat, armub uude WE8-sse.

Veepaak mahutab 3L vett, oamahuti 500g kohviube ja kohvipaksumahuti kuni 25 tassi jagu kohvipaksu – see elegantse välimusega profiklassi espressomasin on ideaalne lahendus töökohtadesse, kus juuakse päevas ligikaudu 30 tassi kohvijooke. Uuenduslik tehnoloogia pakub uuel tasemel kohvinaudingut. Ühe nupuvajutusega valmivad mitmesugused trendikad kohvijoogid, näiteks latte macchiato, flat white või cappuccino.

Tänu seadme esiküljele paigutatud nuppudele ja TFT-ekraanile on kasutamine uskumatult lihtne. Elegantse Dark Inox värvilahendusega rõhutatud puhtajoonelise disainiga WE8 kaunistab iga kööki.

PiimavahustajaG2
Uus parimatest materjalidest valmistatud piimavahustajaG2 näeb välja ja on käsitsemisel tõeliselt kvaliteetne. See lisab cappuccino'le ja teistele piima või piimavahuga kohvijookidele iga kord mõnusalt paksu ja õhulise vahukihi.

Kohvisõpradele
Menukas täisautomaatne kohvimasin on tehtud kontorisse veelgi sobivamaks. Nüüd valmistab WE8 ühe nupuvajutusega kokku 16 erinevat kohvijooki. Macchiato, espresso doppio, erikohvid või teevesi rohelise tee jaoks – kõik on ühe puudutuse kaugusel.

Kohandatav Sinu nõudmistele
WE8 pakub hulgaliselt programmeerimis- ja kohandusvõimalusi, et saaksid masina seadistada just enda vajadustele vastavalt. Jahvatatud kohvi ja vee kogus on muudetav vastavalt eelistustele ning kasutatavate tasside ja klaaside suurusele. Soovi korral võib kohvijookide valikut piirata, et teha masina kasutamine veelgi lihtsamaks. Võimalik on seadistada lukustusrežiim, milles joogi suuruste ja muude eelseadete muutmiseks tuleb vajutada teatud klahvikombinatsiooni.

Laius: 295 mm
Kõrgus: 419 mm
Sügavus: 444 mm
Kaal: 10 kg


 
Kuumakse 150.08 €
Periood 12 kuud
Kuumakse 148.61 €
Periood 12 kuud