Cupping

Cupping

€55.00

Osale privaatsel kohvide degusteerimisel ehk cuppingul.

Minikoolitus on mõeldud kohvist rohkem teada soovivale inimesele, kes soovib avardada oma kogemusi lõhnade ja maitsete maailmas. Räägime läbi valdkonna algteadmised, maitseme väga palju kohvi ja piilume ka kohvitootmise telgitagustesse.

 

Koolitusel saab osaleda kuni 2 inimest ning koolitust viib läbi Coffee People`i cuppingmaster.

Koolitus toimub Coffee People`i röstimiskojas Sära tee 9/1, Peetri alevik.


Palume kohale jõuda 5 minutit varem, et jõuaksite enne tuurile asumist käed pesta ning tootmise ja koolituse tervisenõudeid tutvustada. Hetkel on keeruline ennustada, millal täpselt meie tootmisosakond kohvi röstib, seega me ei saa garanteerida, et ka röstimist igal privaatsel cuppingul näha saab.

 

Hind ühele osalejale 55€ ja kahele 75€.

Kui sul on cuppingu kinkekaart juba olemas, palun võta meiega cuppingu aja kokku leppimiseks ühendust aadressil info@coffeepeople.ee.

+ - Lisa korvi
eu
2021 aastal investeerisime uutesse tootmisseadmetesse eesmärgiga suurendada tootmisvõimsust. Suurima osa investeeringust moodustab uus röstimismasin Loring S70 Peregrine. Selle investeeringu aitas läbi viia PRIA (Põllumajanduse registrite ning informatsiooni amet) läbi mikro- ja väikeettevõtjaltele mõeldud põllumajandustoodete töötlemise investeeringumeetme.