Kontor

Kontor

Kohvimasinad ja kohv kontorisse

 

Kohv ja kohvipausid on oluline osa meie tööpäevast ja kontorikultuurist. Kohvinurk on tihti kontori südameks: kohvimasina juures kohtutakse kolleegidega, vahetatakse muljeid ja ideid. Kohv on mõnus värskendus keset tööpäeva ning parandab produktiivsust. Kvaliteetne erikohv ja hea kohvimasin kontorisse tagavad mõnusa tööõhkkonna.

 

Kuidas teie firma kriisiajal vastu peab?
Kas jätkate tööd kontoris või olete liikunud üle uute lahendusteni kodukontorite näol?

Kodukontorites, kus on paratamatult rohkem tähelepanu hajutavaid faktoreid, on veelgi olulisem töötajatel enda fookust teravana hoida. Selle peale mõeldes tulime omaltpoolt välja erilahendusega, kus toimetame ka kodukontoritesse kohvi otse kätte.

Väike motivatsioonipakett kulub ju alati ära!
Nii mõnigi kord jääb kohtumist kokku leppides ära arutelu „kas teile või meile?“,
sest koostööpartneri/kliendi jaoks on argument meie kohv või tee.
Corpore
Meie kontoris nauditi Coffee People’i kohvi juba siis, kui meeskonnas oli kümme inimest ning ettevõte oli oma teekonna alguses. Oleme koos kasvanud, hea kohv mõjub produktiivsusele nagu hea “väetis”.
Bolt
Tallinna Krematoorium on joonud Coffee People’i kohvi 4 aastat. Meie jaoks oli alguses üllatus, et kohv ei peagi maitsema kibedalt ega mõrudalt. Coffee People’i kohv on mahe, aga teeb meele erksaks ja tõstab toonust isegi paremini kui teised kohvid.
Tallinna Krematoorium
"Hea tugev tunne on alustada kliendiga kohtumist, kui kontoris levib imehea kohvi aroom ning kui kohv saab serveeritud, võtab klient lonksu, tekib hetkeline vaikus ja siis tuleb kommentaar: “Oi, kui hea kohv; mis sort see on?“. See loob sissejuhatava õhustiku, milles on hea töötada”.